O autorze
Władza jest miarą realności naszego działania. Niczym więcej. Wszelka zmiana zaczyna się od języka. Od wprowadzenia do języka publicznego nowych spraw, których do tej pory nie było. Najbardziej pozorowane działania w polityce zawsze dostają dodatkowego sensu jeśli są skuteczne. Urodziłem się w Biłgoraju i tam zbudowałem pierwsza fabrykę. Zaczynałem studia z
filozofii na KUL-u bo był stan wojenny i to była jedyna uczelnia, która chciała mnie przyjąć. Skończyłem w Warszawie na UW i napisałem pracę z Kanta; "transcendentalna jedność apercepcji". Po studiach pracowałem w PAN-ie gdzie pisałem doktorat z Husserla. Zmiany w 1989 roku spowodowały, że odszedłem z Akademii i budowałem fabryki. W 2001 poszedłem z Kamińskim na Biegun Północny. W tamtym okresie duzo podróżowałem. Najpiękniejszym
miejscem na świecie są rozlewiska Biebrzy w kwietniu. Od 2005 roku próbuję coś zmienić w polskiej polityce. Z sukcesem w 2011 roku. Współtworzyłem wiele organizacji społecznych; BARR, fundusz lokalny w Biłgoraju, filie UMCS tamże i wiele innych. W polityce zaczynałem w PO. Teraz tworzę nową partię. Najlepsze lata przede mną. Mam czwórkę dzieci i jestem szczęśliwy ("połączony") z moja żona Moniką.

Ukraina

Radek rusz się do roboty. Polska musi być ambasadorem Ukrainy w Unii Europejskiej.

Ukraina jest nam tak samo potrzebna w Unii - jak Unia w Ukrainie.
To nie slogan.
Może tak być, gdy zamiast pustych gestów polskiej dyplomacji czy bojkotowania czegokolwiek , Polska dyplomacja weźmie się za robotę .
Polityka solidarności, wbrew bredniom wypowiadanym przez Balcerowicza we wczorajszych "Faktach po Faktach ", jest nam potrzebna.
Jak najszybsze stowarzyszenie Ukrainy z Unią otworzy rynki zbytu. Wybuduje także w Polsce miejsca pracy.
Janukowycz, wbrew lansowanej teorii - jest dużo bardziej europejski, niż patriotyczna Tymoszenko.
On nie wygaduje głupot tylko działa.
Za 4 lata Ukraina będzie niezależna od rosyjskiego gazu .
A my co - tylko focha umiemy strzelać ?


Uśmiechy z Tybetu!Trwa ładowanie komentarzy...