O autorze
Władza jest miarą realności naszego działania. Niczym więcej. Wszelka zmiana zaczyna się od języka. Od wprowadzenia do języka publicznego nowych spraw, których do tej pory nie było. Najbardziej pozorowane działania w polityce zawsze dostają dodatkowego sensu jeśli są skuteczne. Urodziłem się w Biłgoraju i tam zbudowałem pierwsza fabrykę. Zaczynałem studia z
filozofii na KUL-u bo był stan wojenny i to była jedyna uczelnia, która chciała mnie przyjąć. Skończyłem w Warszawie na UW i napisałem pracę z Kanta; "transcendentalna jedność apercepcji". Po studiach pracowałem w PAN-ie gdzie pisałem doktorat z Husserla. Zmiany w 1989 roku spowodowały, że odszedłem z Akademii i budowałem fabryki. W 2001 poszedłem z Kamińskim na Biegun Północny. W tamtym okresie duzo podróżowałem. Najpiękniejszym
miejscem na świecie są rozlewiska Biebrzy w kwietniu. Od 2005 roku próbuję coś zmienić w polskiej polityce. Z sukcesem w 2011 roku. Współtworzyłem wiele organizacji społecznych; BARR, fundusz lokalny w Biłgoraju, filie UMCS tamże i wiele innych. W polityce zaczynałem w PO. Teraz tworzę nową partię. Najlepsze lata przede mną. Mam czwórkę dzieci i jestem szczęśliwy ("połączony") z moja żona Moniką.

Wolne Konopie

Według danych z policji, we wczorajszym marszu Wolnych Konopi wzięło udział 18 tys. osób! Przypomnijmy więc, że "Solidarność" zdołała przywieźć może tysiąc, że "obrońców" Telewizji Trwam było 5,6 tys.! Na marszu SLD i OPZZ w dniu 1 maja było 7 tys. osób! Tak liczni zwolennicy legalizacji marihuany, stawili się na marszu bez angażowania w tym celu pieniędzy, bez podstawianych autokarów, bez opłaconych dniówek! I to jest prawdziwe badanie - prawdziwy sondaż!


Swoją drogą, żadne nasze sondaże nigdy nie dawały więcej, niż 10 procent dla zwolenników legalizacji marihuany w Polsce. I podjęliśmy to ryzyko przekonania do sprawy naszych rodaków, a dziś są już dane o 30-procentowym poparciu dla legalizacji marihuany! Za trzy lata będzie nas jeszcze więcej!
Mam nadzieję, że Andrzej będzie z nami!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...